412:
Delft, een grote schotel met een galante scène naar een tekening van Joseph Wagner. 18e eeuw.
€ 400 - € 600
Lot Nummer | 412 |
Delft, een grote polychrome Hollandse Delftse schotel in faience met een galante scène naar een tekening van Joseph Wagner. 18e eeuw. |
Details | Diameter: 30,8 cm. Hoogte: 4,8 cm. |
Schatting | € 400 - € 600 |
Herkomst: Kasteel van Rumbeke, België, eigendom van de heer Erik Loncke, verkoop veiling Christie's 20-23 mei 1997, lot nummer 3029.
Randschilfers.