Veilingresultaten
Hieronder vind je enkele resultaten.
De huidige en toekomstige veilingen kun je terugvinden op de cataloguspagina.
Onderstaande bedragen zijn steeds de hamerprijs.
€ 48.000
Limoges: In de stijl van Jacques Laudin I. 2 medaillons met het profiel van keizer Nero en Julius Caesar. 17de eeuw.
€ 9.000
Schilderij: Carlo Canella (Verona 1800 - Milaan 1879) Zicht van het San Marcoplein te Venetië.
€ 8.000
Een paar imposante bronzen kandelaars met putti in LXVI-stijl. Napoleon III periode.
€ 7.500
Raymond de Meester de Betzenbroeck(*) (Mechelen 1904 - Sint-Lambrechts-Woluwe 1995): "De Poedel"
€ 7.000
Portretschilderij: Leerling van Frans Pourbus II en toegeschreven aan Justus Sustermans.
€ 5.500
Chinese balustervormige vaas in brons en cloisonné. 19de eeuw.
€ 3.800
Porselein: Groot paar meerkleurig gedecoreerde en gedoreerde beelden in biscuit met de voorstelling van "Dag en Nacht".
€ 3.400
Emile Deckers: (Verviers 1885 - Verviers 1968)(*) "Le Repos"
€ 3.200
Imposant 17de eeuws gepolychromeerd houten beeld van een Heilige vergezeld met een koe, een varken en een schaap.
€ 3.200
Audemars Piguet: Een herenpolshorloge in goud 18K (750°/00).
€ 3.000
Chinees porselein: Een paar Chinese vazen met een dubbeldecor.
€ 3.000
Christofle. 163-delig verzilverd bestek Christofle France model Cluny in de originele ongeopende verpakking.
€ 2.200
Vacheron Constantin Genève: Een herenpolshorloge in goud 18K (750°/00).
€ 2.200
Oosterse tapijten: Een antieke oosterse loper.
€ 2.200
Oosterse tapijten: Een uitzonderlijk gesigneerd tapijt in zijde en gouddraad met verzen en een floraal decor.
€ 2.200
Wijnen: Bordeaux. Château Lafite-Rothschild. 1979. Pauillac. 1er Grand Cru Classé.
€ 2.000
Aziatische kunst: Chinees porselein, een paar Chinese famille rose vazen met hofscènes. 19de eeuw.
€ 1.800
Imposante vuurvergulde empire pendule met voorstelling van een zittende Romeinse keizer.
€ 2.000
Médailles -Kroonorde Eretekens - Décoraties: Orde van de Heilige Stanislaus.
€ 2.000
Médailles -Kroonorde Eretekens- Décoraties: Orde van Albert De Valeureux.
€ 1.800
Médailles - Kroonorde Eretekens - Décoraties: Miniatuurketting in goud 18K met verschillende decoraties in reductie.
€ 1.800
Oud speelgoed: Märklin, Locomotief met sleeptender en restauratiewagen.
Periode 1930.
€ 1.500
Wijnen: Saint-Emilion. Château Cheval Blanc. 1979. 1er Grand Cru Classé.
€ 1.500
Icoon: Russisch jaarkalender icoon. Rusland 19de eeuw.
€ 1.400
Zilver: Vaas in zilver (Iran?) met een fijn decor van vogels, wouddieren en personages.
€ 1.300
Oosterse tapijten: Antiek zijden tapijt met floraal decor.
€ 1.300
Aziatica: Een Chinese groep in rood koraal met dames bij een bloesemtak. 19de eeuw.
€ 1.200
Zilver: 3 zilveren schotels.
€ 1.100
Een met waszegels verzegelde antieke houten reliekkist. Begin 19de eeuw.
€ 900
Cartier Paris: Damesuurwerk Must de Cartier Tank. Zilver (925°/00).