• € 48.000
    Limoges: In de stijl van Jacques Laudin I. 2 medaillons met het profiel van keizer Nero en Julius Caesar. 17de eeuw.
  • € 9.000
    Schilderij: Carlo Canella (Verona 1800 - Milaan 1879) Zicht van het San Marcoplein te Venetië.
  • € 8.000
    Een paar imposante bronzen kandelaars met putti in LXVI-stijl. Napoleon III periode.
  • € 7.500
    Raymond de Meester de Betzenbroeck(*) (Mechelen 1904 - Sint-Lambrechts-Woluwe 1995): "De Poedel"
  • € 7.000
    Portretschilderij: Leerling van Frans Pourbus II en toegeschreven aan Justus Sustermans.
  • € 5.500
    Chinese balustervormige vaas in brons en cloisonné. 19de eeuw.
  • € 3.800
    Porselein: Groot paar meerkleurig gedecoreerde en gedoreerde beelden in biscuit met de voorstelling van "Dag en Nacht".
  • € 3.400
    Emile Deckers: (Verviers 1885 - Verviers 1968)(*) "Le Repos"
  • € 3.200
    Imposant 17de eeuws gepolychromeerd houten beeld van een Heilige vergezeld met een koe, een varken en een schaap.
  • € 3.200
    Audemars Piguet: Een herenpolshorloge in goud 18K (750°/00).
  • € 3.000
    Chinees porselein: Een paar Chinese vazen met een dubbeldecor.
  • € 3.000
    Christofle. 163-delig verzilverd bestek Christofle France model Cluny in de originele ongeopende verpakking.
  • € 2.200
    Wijnen: Bordeaux. Château Lafite-Rothschild. 1979. Pauillac. 1er Grand Cru Classé.
  • € 2.200
    Oosterse tapijten: Een uitzonderlijk gesigneerd tapijt in zijde en gouddraad met verzen en een floraal decor.
  • € 2.200
    Oosterse tapijten: Een antieke oosterse loper.
  • € 2.200
    Vacheron Constantin Genève: Een herenpolshorloge in goud 18K (750°/00).
  • € 2.000
    Aziatische kunst: Chinees porselein, een paar Chinese famille rose vazen met hofscènes. 19de eeuw.
  • € 2.000
    Médailles -Kroonorde Eretekens - Décoraties: Orde van de Heilige Stanislaus.
  • € 2.000
    Médailles -Kroonorde Eretekens- Décoraties: Orde van Albert De Valeureux.
  • € 1.800
    Imposante vuurvergulde empire pendule met voorstelling van een zittende Romeinse keizer.
  • € 1.800
    Médailles - Kroonorde Eretekens - Décoraties: Miniatuurketting in goud 18K met verschillende decoraties in reductie.
  • € 1.800
    Oud speelgoed: Märklin, Locomotief met sleeptender en restauratiewagen. Periode 1930.
    Oud speelgoed: Märklin, Locomotief met sleeptender en restauratiewagen.
Periode 1930.
  • € 1.500
    Wijnen: Saint-Emilion. Château Cheval Blanc. 1979. 1er Grand Cru Classé.
  • € 1.500
    Icoon: Russisch jaarkalender icoon. Rusland 19de eeuw.
  • € 1.400
    Zilver: Vaas in zilver (Iran?) met een fijn decor van vogels, wouddieren en personages.
  • € 1.300
    Oosterse tapijten: Antiek zijden tapijt met floraal decor.
  • € 1.300
    Aziatica: Een Chinese groep in rood koraal met dames bij een bloesemtak. 19de eeuw.
  • € 1.200
    Zilver: 3 zilveren schotels.
    Zilver: 3 zilveren schotels.
  • € 1.100
    Een met waszegels verzegelde antieke houten reliekkist. Begin 19de eeuw.
  • € 900
    Cartier Paris: Damesuurwerk Must de Cartier Tank. Zilver (925°/00).

Veilingresultaten

Hieronder vind je enkele resultaten.
De huidige en toekomstige veilingen kun je terugvinden op de cataloguspagina

Onderstaande bedragen zijn steeds de hamerprijs.

€ 48.000
€ 9.000
€ 8.000
€ 7.500
€ 7.000
€ 5.500
€ 3.800
€ 3.400
€ 3.200
€ 3.200
€ 3.000
€ 3.000
€ 2.200
€ 2.200
€ 2.200
€ 2.200
€ 2.000
€ 1.800
€ 2.000
€ 2.000
€ 1.800
Periode 1930.
€ 1.800
€ 1.500
€ 1.500
€ 1.400
€ 1.300
€ 1.300
Zilver: 3 zilveren schotels.
€ 1.200
Zilver: 3 zilveren schotels.
€ 1.100
€ 900