428:
Religieus schilderij, naar Pieter Paul Rubens. Olie op doek. 18e eeuw.
€ 800 - € 1.000
Lot Nummer | 428 |
Religieus schilderij, naar Pieter Paul Rubens. Olie op doek. 18e eeuw. |
Details | 190 x 116 cm. (zonder kader) |
Schatting | € 800 - € 1.000 |
Oude restauratie en herdoekt.