Mooie milieu de table of centerpiece in vergulde brons en Baccarat kristal. Eind 19e eeuw, Napoleon III periode.

LOT 401:

€ 600 - € 1.000

Lot Nummer 401
Mooie milieu de table of centerpiece in vergulde brons en Baccarat kristal. Eind 19e eeuw, Napoleon III periode. Bronzen montuur in de stijl van Christofle.
Details Hoogte: 24 cm.
Diameter: 29 cm.
Schatting € 600 - € 1.000

Goede staat.