Een verzilverde waterkoker. Engeland, 18e-19e eeuw.

LOT 380:

€ 150 - € 200

Lot Nummer 380
Een verzilverde waterkoker (samovar). Engeland, 18e-19e eeuw.
Details 45 x 30 x 30 cm.
Schatting € 150 - € 200

Oude restauraties en beschadigingen.