F.R. Haak, schilderij, olie op paneel. Gesigneerd en gedateerd F.R. Haak fecit 1886.

LOT 355:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 355
Details 46,5 x 35 cm.
Schatting € 200 - € 300

Beschadigingen.