355:
F.R. Haak, schilderij, olie op paneel. Gesigneerd en gedateerd F.R. Haak fecit 1886.
€ 200 - € 300
Lot Nummer | 355 |
F.R. Haak, schilderij, olie op paneel. Gesigneerd en gedateerd F.R. Haak fecit 1886. |
Details | 46,5 x 35 cm. |
Schatting | € 200 - € 300 |
Beschadigingen.