351:
Joseph Payton, Engelse school. De brief. Olie op doek, gesigneerd en gedateerd J. Payton 1870.
€ 500 - € 600
Lot Nummer | 351 |
Joseph Payton, Engelse school. De brief. Olie op doek, gesigneerd en gedateerd J. Payton 1870. |
Details | 43 x 38 cm. (zonder kader) 60 x 54,5 cm. (met kader) |
Schatting | € 500 - € 600 |
Orignele en goede staat.