Joseph Payton, Engelse school. De brief. Olie op doek, gesigneerd en gedateerd J. Payton 1870.

LOT 351:

€ 500 - € 600

Lot Nummer 351
Details 43 x 38 cm. (zonder kader)
60 x 54,5 cm. (met kader)
Schatting € 500 - € 600

Orignele en goede staat.