347:
Frans Verhas (Naar) (1827 - 1897) "De Leeuw", geen signatuur merkbaar. Olie op doek, 19e eeuw.
€ 2.000 - € 2.500
Lot Nummer | 347 |
Frans Verhas (Naar) (1827 - 1897) "De Leeuw", geen signatuur merkbaar. Olie op doek, 19e eeuw. |
Details | 100 x 77,5 cm. |
Schatting | € 2.000 - € 2.500 |
Kleine beschadiging ter hoogte van de linkerzijde van de sofa.
Geen kader.