Charles Boland de Spa, "De Vrienden" Schilderij, olie op doek in een mooi vergulde omlijsting.

LOT 342:

€ 2.000 - € 2.500

Lot Nummer 342
Charles Boland de Spa, "De Vrienden" Schilderij, olie op doek in een mooi vergulde omlijsting. Gesigneerd rechtsonder.
Details 105 x 73 cm. (zonder kader)
146 x 113 cm. (met kader)
Schatting € 2.000 - € 2.500

kleine beschadiging rechtsonder.