342:
Charles Boland de Spa, "De Vrienden" Schilderij, olie op doek in een mooi vergulde omlijsting.
€ 2.000 - € 2.500
Lot Nummer | 342 |
Charles Boland de Spa, "De Vrienden" Schilderij, olie op doek in een mooi vergulde omlijsting. Gesigneerd rechtsonder. |
Details | 105 x 73 cm. (zonder kader) 146 x 113 cm. (met kader) |
Schatting | € 2.000 - € 2.500 |
kleine beschadiging rechtsonder.