C. Canone, 19e eeuws portretschilderij in een vergulde kader, olie op doek. Gesigneerd C. Canone.

LOT 341:

€ 400 - € 500

Lot Nummer 341
Details 78 x 61 cm. (zonder kader)
92 x 104 cm. (met kader)
Schatting € 400 - € 500