Europees porselein, Sèvres, Château de fontainebleau. Een grote sierschotel gesigneerd E. Grisard. 19e eeuw.

LOT 312:

€ 600 - € 800

Lot Nummer 312
Europees porselein, Sèvres, Château de fontainebleau. Een grote sierschotel gesigneerd E. Grisard. Gemerkt met de blauwe geïnterlinieerde L's, 19e eeuw.
Details Diam.: 51 cm.
Hoogte: 3 cm.
Schatting € 600 - € 800

Goede originele staat.