Aziatica: Chinees porselein, 5 stuks blauw wit porselein. 18e eeuw.

LOT 273:

€ 500 - € 700

Lot Nummer 273
Details Schotels: Diam. 14,5 cm.
Kom: 8 x 16,5 cm.
Vazen: 27,5 en 27 cm.
Schatting € 500 - € 700

Herkomst: Kasteel van Rumbeke, Belgiƫ, eigendom van de heer Erik Loncke.
Kom: kleine randschilfers, anders in goede staat.
Schotels: 1 schotel met bakfout, anders in heel goede staat.
Vazen: 1 deksel met scherf. 1 deksel met randschilfer. 1 vaas in goede staat. 1 vaas met haarlijn (3 cm) aan de bovenrand.