Aziatica, Chinees porselein, Een Chinese blauw wit yen yen vaas met vogels en bloemen. Kangxi merk.

LOT 268:

€ 600 - € 1.000

Lot Nummer 268
Details 44 cm.
Schatting € 600 - € 1.000

Herkomst: Kasteel van Rumbeke, eigendom van de heer Erik Loncke.
(Haarlijn aan de bovenrand 10 cm.)