268:
Aziatica, Chinees porselein, Een Chinese blauw wit yen yen vaas met vogels en bloemen. Kangxi merk.
€ 600 - € 1.000
Lot Nummer | 268 |
Aziatica, Chinees porselein, Een Chinese blauw wit yen yen vaas met vogels en bloemen. Kangxi merk. |
Details | 44 cm. |
Schatting | € 600 - € 1.000 |
Herkomst: Kasteel van Rumbeke, eigendom van de heer Erik Loncke.
(Haarlijn aan de bovenrand 10 cm.)