A. Cipriani. Een imposante buste in marmer op een groen geaderde marmeren sokkel. Art deco periode.

LOT 200:

€ 500 - € 700

Lot Nummer 200
A. Cipriani. Een imposante buste in marmer op een groen geaderde marmeren sokkel. Art deco periode. Gesigneerd.
Details 59 x 35 x 21 cm.
Schatting € 500 - € 700

Originele goede staat, geen restauraties.