Een lot van 3 grafische werken: Tajïri, Duchateau en Anton Buytendijk.

LOT 138:

€ 100 - € 150

Lot Nummer 138
Een lot van 3 grafische werken: Shinkicki Tajïri, (1923-2009) My secret garden n°2, 1975 102/190. Hugo Duchateau (1938) Zonder titel, 1971 lithografie 163/225. Anton Buytendijk (1913-2002) droge naald-ets 102/190.
Details Tajïri: 71,5 x 51,5 cm.
Duchateau: 60 x 60 cm.
Buytendijk: 64 x 44 cm.
Schatting € 100 - € 150