Een kavel van 8 stuks grafiek. Pol Mara, Lambotte, Jon Marten, Lismonde, Theys en 3 onleesbaar gesigneerd.

LOT 137:

€ 100 - € 150

Lot Nummer 137
Een kavel van 8 stuks grafiek. Pol Mara, zeefdruk 49/125, André Lambotte, lithografie 27/40 , Jon Marten, lithografie 102/190, Jules Lismonde, Ets 13/35, Yvan Theys Idylle 1973, ets 17/60 en 3 onleesbaar gesigneerde werken.
Details Pol Mara: 76 x 55 cm.
André Lambotte: 78 x 48 cm.
Jon Marten: 65 x 50 cm.
Jules Lismonde: 55 x 39 cm.
Yvan Theys: 30 x 24 cm.
Schatting € 100 - € 150

niet ingekaderd.