39:
Val Saint Lambert, vaas Sévigné blue saphir, Designer Pierre Dias. Genummerd 47/75 en gedateerd 1993.
€ 400 - € 500
Lot Nummer | 39 |
Val Saint Lambert, vaas Sévigné blue saphir, Designer Pierre Dias. Genummerd 47/75 en gedateerd 1993. Gesigneerd P. Dias. |
Details | Hoogte: 35 cm. |
Schatting | € 400 - € 500 |