Marnix Hoys (1943): Een reeks van 3 beelden in geglazuurde terra cotta. Circa 1980, gemerkt en gesigneerd.

LOT 33:

€ 300 - € 500

Lot Nummer 33
Details Hoogte staand beeld: 58 cm.
Schatting € 300 - € 500