112:
Karel Appel (1921-2006)(*) 2 Figuren. Wasco (waskrijt) op papier. Gesigneerd rechtsonder Appel'70.
€ 2.000 - € 3.000
Lot Nummer | 112 |
Karel Appel (1921-2006)(*) (toegeschreven aan) Gesigneerd onderaan rechts Appel'70. Wasco (waskrijt) op papier. |
Details | 52,5 x 84 cm. |
Schatting | € 2.000 - € 3.000 |
Herkomst: Belgische privé verzameling. Regio Kortrijk.
Goede staat.
Niet ingekaderd.