Karel Appel (1921-2006)(*) 2 Figuren. Wasco (waskrijt) op papier. Gesigneerd rechtsonder Appel'70.

LOT 112:

€ 2.000 - € 3.000

Lot Nummer 112
Karel Appel (1921-2006)(*) (toegeschreven aan) Gesigneerd onderaan rechts Appel'70. Wasco (waskrijt) op papier.
Details 52,5 x 84 cm.
Schatting € 2.000 - € 3.000

Herkomst: Belgische privé verzameling. Regio Kortrijk.
Goede staat.
Niet ingekaderd.