111:
Karel Appel (1921-2006)(*) Vogel en figuur. Wasco (waskrijt) op papier. Gesigneerd rechtsonder Appel'69.
€ 600 - € 800
Lot Nummer | 111 |
Karel Appel (1921-2006)(*) (toegeschreven aan) Gesigneerd onderaan rechts Appel'69. Wasco (waskrijt) op papier. |
Details | 50 x 65 cm. |
Schatting | € 600 - € 800 |
Herkomst: Belgische privé verzameling. Regio Kortrijk.
Sporen van vochtigheid op het papier aanwezig.
Kleine scheur in het papier. 1 cm. (onderaan links)
Niet ingekaderd.