Religieuze objecten: Een kavel met 6 verschillende religieuze objecten in gesteente, hout, en zilver. 17e-18e-19e eeuw.

LOT 423:

€ 300 - € 500

Lot Nummer 423
Religieuze objecten: Een kavel met 6 verschillende religieuze objecten in gesteente, hout, terra cotta en zilver. 17e-18e-19e eeuw.
Details Hoogte beeld in gesteente: 61 cm.
Schatting € 300 - € 500

Beschadigingen.