423:
Religieuze objecten: Een kavel met 6 verschillende religieuze objecten in gesteente, hout, en zilver. 17e-18e-19e eeuw.
€ 300 - € 500
Lot Nummer | 423 |
Religieuze objecten: Een kavel met 6 verschillende religieuze objecten in gesteente, hout, terra cotta en zilver. 17e-18e-19e eeuw. |
Details | Hoogte beeld in gesteente: 61 cm. |
Schatting | € 300 - € 500 |
Beschadigingen.