367:
Een rijkelijk houtgesculpteerde en vergulde consoletafel in LVXI-stijl met een grisaille schilderij op marmer.
€ 800 - € 1.200
Lot Nummer | 367 |
Een rijkelijk houtgesculpteerde en vergulde consoletafel in LVXI-stijl met een grisaille schilderij op marmer. Eind 19e eeuw. |
Details | 149 x 86 x 44 cm. Oude restauraties en marmer gebroken. |
Schatting | € 800 - € 1.200 |