Een rijkelijk houtgesculpteerde en vergulde consoletafel in LVXI-stijl met een grisaille schilderij op marmer.

LOT 367:

€ 800 - € 1.200

Lot Nummer 367
Een rijkelijk houtgesculpteerde en vergulde consoletafel in LVXI-stijl met een grisaille schilderij op marmer. Eind 19e eeuw.
Details 149 x 86 x 44 cm.
Oude restauraties en marmer gebroken.
Schatting € 800 - € 1.200