353:
P.H. Schouten. De lente. Olie op doek, oude inscripties op achterzijde "Printemps, Peint par moi, Henry Schouten".
€ 400 - € 500
Lot Nummer | 353 |
P.H. Schouten. De lente. Olie op doek, oude inscripties op achterzijde "Printemps, Peint par moi, Henry Schouten". Gesigneerd linksonder P.H. Schouten. In een vergulde kader. |
Details | 63 x 50 cm. (zonder kader) 94 x 81 cm. (met kader) |
Schatting | € 400 - € 500 |