Een imposant klokstel in marmer en kunstbrons, gesigneerd Petit, petroleumlampen met glaswerk in de stijl van Baccarat.

LOT 222:

€ 400 - € 600

Lot Nummer 222
Een imposant 3-delig klokstel in marmer en kunstbrons, gesigneerd Petit, petroleumlampen met glaswerk in de stijl van Baccarat.
Details Petroleumlampen: 102 cm.
Klok: 87 x 35 x 22 cm.
Schatting € 400 - € 600

kleine beschadiging aan de marmer voet van een lamp.