222:
Een imposant klokstel in marmer en kunstbrons, gesigneerd Petit, petroleumlampen met glaswerk in de stijl van Baccarat.
€ 400 - € 600
Lot Nummer | 222 |
Een imposant 3-delig klokstel in marmer en kunstbrons, gesigneerd Petit, petroleumlampen met glaswerk in de stijl van Baccarat. |
Details | Petroleumlampen: 102 cm. Klok: 87 x 35 x 22 cm. |
Schatting | € 400 - € 600 |
kleine beschadiging aan de marmer voet van een lamp.