Religieuze objecten. Een gepolychromeerde houtsculptuur die het kind Jezus voorstelt in Salvator Mundi. 17e-18e eeuw.

LOT 424:

€ 800 - € 1.000

Lot Nummer 424
Details 77 x 33 x 21 cm.
Schatting € 800 - € 1.000

Beschadigingen.