216:
Europees porselein: Limoges in de stijl van Sèvres. Ronde salontafel in brons en porselein gesigneerd M. Lebret.
€ 100 - € 150
Lot Nummer | 216 |
Europees porselein: Limoges in de stijl van Sèvres. Ronde salontafel in vergulde brons met een dubbele porseleinen plateau gesigneerd M. Lebret. Circa 1950. |
Details | Hoogte: 60 cm. Diam.: 45,5 cm. |
Schatting | € 100 - € 150 |