404:
Charpentier à Paris, Een imposante 3 delige schouwgarnituur in vergulde en gepatineerde brons. Eind 19e eeuw.
€ 2.000 - € 2.500
Lot Nummer | 404 |
Charpentier à Paris, Een imposante 3 delige schouwgarnituur in vergulde en gepatineerde brons op een rood geaderde marmeren sokkel. Gemerkt in het klokwerk: Charpentier Fabricant de bronzes à Paris. Eind 19e eeuw. |
Details | Klok: Hoogte: 72,5 cm. Breedte: 55 cm. Diepte: 26 cm. Kandelaars: 89 cm. |
Schatting | € 2.000 - € 2.500 |
Goede originele staat. Het bronzen beeld werd hergepatineerd.