Charpentier à Paris, Een imposante 3 delige schouwgarnituur in vergulde en gepatineerde brons. Eind 19e eeuw.

LOT 404:

€ 2.000 - € 2.500

Lot Nummer 404
Charpentier à Paris, Een imposante 3 delige schouwgarnituur in vergulde en gepatineerde brons op een rood geaderde marmeren sokkel. Gemerkt in het klokwerk: Charpentier Fabricant de bronzes à Paris. Eind 19e eeuw.
Details Klok:
Hoogte: 72,5 cm.
Breedte: 55 cm.
Diepte: 26 cm.
Kandelaars: 89 cm.
Schatting € 2.000 - € 2.500

Goede originele staat. Het bronzen beeld werd hergepatineerd.