408:
Limoges. Grote kader in ebbenhout fineer met 9 geëmailleerde voorstellingen op koper. 18e-19e eeuw.
€ 3.000 - € 4.000
Lot Nummer | 408 |
Limoges. Grote kader in ebbenhout fineer met 9 geëmailleerde voorstellingen op koper. Het centraal tafereel stelt een mythologische scène voor van Perseus en Andromeda, het bovenste en onderste centrale stuk vertegenwoordigen elk Leda en de zwaan, de centrale zijstukken stellen de griekse godin Hera en haar man Zeus voor. Frans werk uit de 18e-19e eeuw. |
Details | kader: 75 x 71 cm. Middenste voorstelling, Perseus en Andromeda: 28 x 24 cm. |
Schatting | € 3.000 - € 4.000 |
Beschadigingen aan de kader en kleine beschadigingen aan de centrale voorstelling.