Limoges. Grote kader in ebbenhout fineer met 9 geëmailleerde voorstellingen op koper. 18e-19e eeuw.

LOT 408:

€ 3.000 - € 4.000

Lot Nummer 408
Limoges. Grote kader in ebbenhout fineer met 9 geëmailleerde voorstellingen op koper. Het centraal tafereel stelt een mythologische scène voor van Perseus en Andromeda, het bovenste en onderste centrale stuk vertegenwoordigen elk Leda en de zwaan, de centrale zijstukken stellen de griekse godin Hera en haar man Zeus voor. Frans werk uit de 18e-19e eeuw.
Details kader: 75 x 71 cm.
Middenste voorstelling, Perseus en Andromeda: 28 x 24 cm.
Schatting € 3.000 - € 4.000

Beschadigingen aan de kader en kleine beschadigingen aan de centrale voorstelling.