314:
Uitzonderlijk paar grote beelden in meerkleurig gedecoreerd en gedoreerd biscuit porselein. 2de helft 19de eeuw.
€ 1.200 - € 1.500
Lot Nummer | 314 |
Uitzonderlijk paar grote beelden in meerkleurig gedecoreerd en gedoreerd biscuit porselein met de voorstelling van een valkenier en een edeldame in Renaissance stijl. Losse sokkels met een bloemen- en renaissance decor geflankeerd met medaillons in Wedgewood-stijl. Gemonogrameerd en genummerd. Hoogstwaarschijnlijk Parijs werk, 2de helft 19de eeuw. |
Details | Totale hoogte: 73 cm. Sokkels: Hoogte: 15 cm. Breedte: 22 cm. Diepte: 20 cm. |
Schatting | € 1.200 - € 1.500 |
Uitzonderlijke grootte en kwaliteit.
Herkomst: een Belgische private verzameling.