318:
Uitzonderlijk groot paar romantische beelden in meerkleurig gedecoreerd en gedoreerd porselein in de stijl van Meissen.
€ 1.000 - € 1.500
Lot Nummer | 318 |
Uitzonderlijk groot paar romantische beelden in meerkleurig gedecoreerd en gedoreerd porselein in de stijl van Meissen. Frans werk van de 2de helft 19de eeuw. Gemerkt. |
Details | Hoogte: 58 cm. Diameter basis: 20 cm. Breedte: 23 cm. |
Schatting | € 1.000 - € 1.500 |
Provenance: a Belgian private collection. Uitzonderlijk door de grootte en de kwaliteit.