Uitzonderlijk groot paar romantische beelden in meerkleurig gedecoreerd en gedoreerd porselein in de stijl van Meissen.

LOT 318:

€ 1.000 - € 1.500

Lot Nummer 318
Uitzonderlijk groot paar romantische beelden in meerkleurig gedecoreerd en gedoreerd porselein in de stijl van Meissen. Frans werk van de 2de helft 19de eeuw. Gemerkt.
Details Hoogte: 58 cm.
Diameter basis: 20 cm.
Breedte: 23 cm.
Schatting € 1.000 - € 1.500

Provenance: a Belgian private collection. Uitzonderlijk door de grootte en de kwaliteit.