Schilderij: Lambert Mathieu (Bury 1804 - Leuven 1861) Heilige Familie in de stijl van Rafaël Sanzio. Olie op paneel.

LOT 467:

€ 400 - € 600

Lot Nummer 467
Schilderij: Lambert Mathieu (Bury 1804 - Leuven 1861) Heilige Familie in de stijl van Rafaël Sanzio. Gesigneerd en gedateerd Lt . Mathieu fécit 1845. Olie op paneel. (oude restauraties)
Details 120 x 89 cm. (zonder kader)
156 x 124 cm. (met kader)
Schatting € 400 - € 600