Henry Etienne Dumaige (1830-1888) Salomé, bronzen beeld met orientaalse voorstelling. 19de eeuw.

LOT 391:

€ 500 - € 700

Lot Nummer 391
Henry Etienne Dumaige (1830-1888) Salomé, bronzen beeld met orientaalse voorstelling. Gesigneerd H. Dumaige. 19de eeuw.
Details H56 x B20 x D15 cm.
Schatting € 500 - € 700