Porselein: Capodimonte: Luciano Cazzola: "De muziekles."

LOT 356:

€ 800 - € 1.000

Lot Nummer 356
Porselein: Capodimonte: Luciano Cazzola: "De muziekles." Imposante groep in Italiaans porselein met kant. Lace porcelain. Gesigneerd L. Cazzola. Gemerkt: Capodimonte porcellane Principe.
Details Lengte: 56 cm.
Hoogte: 33 cm.
Diepte: 40 cm.
(kleine beschadiging aan de jurk)
Schatting € 800 - € 1.000