Porselein: Sèvres: Paar vazen in Sèvres porselein met bronzen monturen. Napoleon III periode.

LOT 334:

€ 600 - € 800

Lot Nummer 334
Porselein: Sèvres: Paar vazen in meerkleurig gedecoreerd en gedoreerd Sèvres porselein met bronzen monturen. LXVI-stijl. Gesigneerd Rochette. Napoleon III periode.
Details Hoogte: 34 cm.
Haarlijn in een vaas.
Schatting € 600 - € 800