Aziatische kunst: Een paar Chinese famille rose vazen met gele achtergrond met een decor van hofscènes. 19de eeuw.

LOT 282:

€ 600 - € 800

Lot Nummer 282
Details (oude restauratie aan de bovenrand van een vaas, haarlijnen binnenin en waarschijnlijk oude restauratie in het decor.)
Hoogte: 60 cm.
Schatting € 600 - € 800