344:
Don Van Den Bossche. Diane, buste in gepatineerde terra cotta. Gesigneerd en gedateerd Gand 1892.
€ 100 - € 150
| Lot Nummer | 344 |
| Don Van Den Bossche. Diane, buste in gepatineerde terra cotta. Gesigneerd en gedateerd Gand 1892. |
| Details | 59 x 37 x 21 cm. |
| Schatting | € 100 - € 150 |