Don Van Den Bossche. Diane, buste in gepatineerde terra cotta. Gesigneerd en gedateerd Gand 1892.

LOT 344:

€ 100 - € 150

Lot Nummer 344
Details 59 x 37 x 21 cm.
Veilingdatum 12/11/2025 - 13/11/2025
Schatting € 100 - € 150