Théodore Coinchon: bronzen beeld herder met kind. Gesigneerd en gemerkt met gieterijstempel Susse fondeur.

LOT 393:

€ 150 - € 200

Lot Nummer 393
Details 32 x 26 x 14 cm.
Schatting € 150 - € 200