393:
Théodore Coinchon: bronzen beeld herder met kind. Gesigneerd en gemerkt met gieterijstempel Susse fondeur.
€ 150 - € 200
Lot Nummer | 393 |
Théodore Coinchon: bronzen beeld herder met kind. Gesigneerd en gemerkt met gieterijstempel Susse fondeur. |
Details | 32 x 26 x 14 cm. |
Schatting | € 150 - € 200 |