392:
Mathurin Moreau (1822-1912) Mooi bronzen beeld met bruine patine. Gesigneerd Math. Moreau. 19de eeuw.
€ 600 - € 800
Lot Nummer | 392 |
Mathurin Moreau (1822-1912) Mooi bronzen beeld met bruine patine. Gesigneerd Math. Moreau, medaille d'honneur du Salon. 19de eeuw. |
Details | Hoogte: 74 cm. |
Schatting | € 600 - € 800 |