Henri Pernot (1859 - 1937) Spelende putti op een grote open zeeschelp. Witte onyx en vergulde brons. Circa 1900.

LOT 388:

€ 3.000 - € 3.500

Lot Nummer 388
Henri Pernot (1859 - 1937) Indrukwekkende groep van 2 spelende putti in fijngeciseleerd en verguld brons op een open zeeschelp gesculpteerd uit een massief stuk witte onyx. Gesigneerd H. Pernot. Circa 1900.
Details 53 x 42 x 32 cm.
Schatting € 3.000 - € 3.500