Wedgewood: Schenkkan in Wedgewood porselein en vuurverguld brons. Eind 18de eeuw.

LOT 384:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 384
Wedgewood: Schenkkan met een decor van putti in Wedgewood porselein en vuurverguld brons. Eind 18de eeuw.
Details 11 x 11 cm.
Schatting € 200 - € 300