Een vergulde pronkschotel in Renaissance-stijl met een rijkelijk geslepen kristallen coupe. Eind 19e eeuw.

LOT 379:

€ 300 - € 350

Lot Nummer 379
Details 45 x 32 x 18,5 cm.
Schatting € 300 - € 350