Meissen: Model van een luipaard in Meissen Porselein. Gemerkt.

LOT 316:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 316
Meissen: Model van een luipaard in Meissen Porselein. 19de eeuw. Gemerkt.
Details 12,5 x 5,5 cm.
Schatting € 200 - € 300

Goede staat.