Sèvres: Paar grote vazen in Sèvres porselein met bronzen monturen. Eind 19de eeuw.

LOT 313:

€ 2.500 - € 3.500

Lot Nummer 313
Sèvres: Paar grote vazen op pivoterende sokkel in Sèvres porselein met bronzen monturen en opgehoogd verguldsel met een voorstelling naar de schilderijen van Jean-Honoré Fragonard "La Fontaine d'amour" en "Le Serment d'amour". Gemerkt. Eind 19de eeuw.
Details Hoogte: 96 cm.
Bronzen voet: 24 x 24 cm.
Schatting € 2.500 - € 3.500