313:
Sèvres: Paar grote vazen in Sèvres porselein met bronzen monturen. Eind 19de eeuw.
€ 2.500 - € 3.500
Lot Nummer | 313 |
Sèvres: Paar grote vazen op pivoterende sokkel in Sèvres porselein met bronzen monturen en opgehoogd verguldsel met een voorstelling naar de schilderijen van Jean-Honoré Fragonard "La Fontaine d'amour" en "Le Serment d'amour". Gemerkt. Eind 19de eeuw. |
Details | Hoogte: 96 cm. Bronzen voet: 24 x 24 cm. |
Schatting | € 2.500 - € 3.500 |