Europees porselein: Sitzendorf, Saalfeld-Rudolstadt. Buitengewone grote danseres in lace porcelain. Gemerkt.

LOT 302:

€ 400 - € 500

Lot Nummer 302
Details Hoogte: 32,5 cm.
Breedte: 20,5 cm.
Diepte: 14 cm.
Schatting € 400 - € 500

Haarlijn in de sokkel. (zie detailfotos)