Aziatica, een Chinese bronzen figuur van een staande Shou Lao. Qing Dynastie.

LOT 292:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 292
Aziatica, een Chinese bronzen figuur van een staande Shou Lao vergezeld van zijn hert, een schildpad en een paradijsvogel. Qing Dynastie.
Details Hoogte: 19 cm. (zonder houten sokkel)
Breedte: 12,5 cm.
Diepte: 9,5 cm.
Schatting € 200 - € 300

Oude restauraties en kleine beschadigingen.