292:
Aziatica, een Chinese bronzen figuur van een staande Shou Lao. Qing Dynastie.
€ 200 - € 300
Lot Nummer | 292 |
Aziatica, een Chinese bronzen figuur van een staande Shou Lao vergezeld van zijn hert, een schildpad en een paradijsvogel. Qing Dynastie. |
Details | Hoogte: 19 cm. (zonder houten sokkel) Breedte: 12,5 cm. Diepte: 9,5 cm. |
Schatting | € 200 - € 300 |
Oude restauraties en kleine beschadigingen.