Aziatica: Een Chinese met koper en zilver ingelegde bronzen vaas met reliëfdecor voor de Vietnamese markt. 19e eeuw.

LOT 288:

€ 300 - € 350

Lot Nummer 288
Details Hoogte: 25 cm.
Schatting € 300 - € 350