Aziatica: Chinees porselein. Een paar imposante Chinese vazen met famille rose decor. China 19e eeuw.

LOT 280:

€ 4.000 - € 4.500

Lot Nummer 280
Aziatica: Chinees porselein. Een paar imposante Chinese famille rose vazen met een decor van krijgers, geletterden en vogels. China 19e eeuw.
Details Hoogte: 89 cm.
Schatting € 4.000 - € 4.500

1 vaas in goede conditie.
1 vaas met een barst in de voorzijde en achterzijde + een kleine oude restauratie aan de bovenrand van de vaas. (zie detailfoto's)