Aziatica: Chinees porselein met grisaille en famille rose decor, Compagnie des Indes. 18e eeuw.

LOT 276:

€ 300 - € 500

Lot Nummer 276
Aziatica: Chinees porselein, een schotel en een kopje met grisaille decor en een famille rose kop en schotel met een decor van karpers, Compagnie des Indes. 18e eeuw.
Details Schotel:
Diam.: 20,5 cm. (haarlijn)
Schatting € 300 - € 500

Haarlijn in de schotel.
Kleine schotel: bodemster.
Grisaille kopje: bodemster.