272:
Aziatica: Chinees porselein, 2 Chinese porseleinen plakkettes met een decor van personages in berglandschappen. Gemerkt.
€ 600 - € 800
Lot Nummer | 272 |
Aziatica: Chinees porselein, 2 Chinese porseleinen plakkettes met een decor van personages in berglandschappen. Gemerkt. |
Details | 95 x 36 cm. (met kader) 74,5 x 21,5 cm. (zonder kader) |
Schatting | € 600 - € 800 |
Originele goede staat, geen restauraties.