Aziatica: Chinees porselein, 2 Chinese porseleinen plakkettes met een decor van personages in berglandschappen. Gemerkt.

LOT 272:

€ 600 - € 800

Lot Nummer 272
Details 95 x 36 cm. (met kader)
74,5 x 21,5 cm. (zonder kader)
Schatting € 600 - € 800

Originele goede staat, geen restauraties.