271:
Aziatica, Chinees porselein. Een paar diepe schotels met hofdames in blauw wit porselein. Kangxi/Yongzheng periode.
€ 1.000 - € 1.500
Lot Nummer | 271 |
Aziatica, Chinees porselein. Een paar diepe schotels met hofdames in blauw wit porselein. Kangxi/Yongzheng periode. Gemerkt. |
Details | Hoogte: 5,5 cm. Diameter: 25 cm. |
Schatting | € 1.000 - € 1.500 |
Herkomst: Kasteel van Rumbeke, Belgiƫ, eigendom van de heer Erik Loncke. Hoogstwaarschijnlijk verkocht op de veiling van Christie's van 20 -23 Mei 1997.
1 schotel in heel goede staat, uitgezonderd een kleine scherf.
1 schotel met 2 randschilfers en een haarlijn (4,5 cm.)