Aziatica, Chinees porselein. Een paar diepe schotels met hofdames in blauw wit porselein. Kangxi/Yongzheng periode.

LOT 271:

€ 1.000 - € 1.500

Lot Nummer 271
Aziatica, Chinees porselein. Een paar diepe schotels met hofdames in blauw wit porselein. Kangxi/Yongzheng periode. Gemerkt.
Details Hoogte: 5,5 cm.
Diameter: 25 cm.
Schatting € 1.000 - € 1.500

Herkomst: Kasteel van Rumbeke, Belgiƫ, eigendom van de heer Erik Loncke. Hoogstwaarschijnlijk verkocht op de veiling van Christie's van 20 -23 Mei 1997.
1 schotel in heel goede staat, uitgezonderd een kleine scherf.
1 schotel met 2 randschilfers en een haarlijn (4,5 cm.)